Halı Yıkama

Halı Yıkama

Temizevim temizlik şirketine hoş geldiniz. Evde Temizlik hizmetlerimiz arasında yer alan halı yıkama işlemleri günlük temizlime yapıldıktan sonra hizmetinize hazır hale getirilmektedir. Son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.
Beylikdüzü temizlik şirketleri
arasında hizmet sunulmaktadır. Her türlü halı koltuk yıkama perde temizliği gibi hususlarda temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız 10 yıllık temizlik tecrübesi ile sizlerin yanında .halılarınızı kir toz ve pislikten arındırarak tertemiz hale getiriyoruz. Sizlerle birlik kalıcı hijyen sağlamaktayız. Ev temizliği ile birlikte evlerinizdeki halıları yıkatabilir halı temizliğini yaptırabilir ve de Halılarınızı temizletebilirsiniz.
Halı temizliği için uykun deterjan ve temizlik malzemelerini ister kendiniz istersen izde firmamız aracılığıyla temin edebilirisiniz. Bu hususta müşterilerimizi tercihleri doğrultusun temizlik hizmeti sunulmaktadır. Halılarınıza zarar vermeden personelimiz yerinde temizlik yapmaktadır. Bu esnada halılarını alıp götürme taşıma ve bekleme gibi zaman alıcı durumları beklemiyorsunuz. Halı yıkama firmaları gibi zamanı uzatmadan evinizde temizliyoruz. Evde halı yıkama fiyatları için Teklif al butonuna tıklayarak veya Web sitemizde yer alan telefon numaralarında detaylı bilgi alabilirsiniz.
halı yıkama
Halı kenarları halı lekeleri çıkmayan boya ve benzeri izler temizliği konusunda profosyonel kadromuzla Halı yıkama yapmaktayız. Memnun kalacağınızı düşündüğümüz bu hizmetsizden sipariş oluşturarak hemen faydalanabilirsiniz. Ev temizliğine yeni bir bakış açısı kazandıran temizevim temizlik şirketi temizlik ihtiyaçalarınız doğrultusunda yeni çözümler üretmekte hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Halılarınızın Renklerine desenlerine kumaşının veya ipliğinin kalitesini bir sorun gelmemesi için önce ılık suda halı yumuşatılarak ön yıkama yapılmakta daha sonra detaylı temizlik işlemi için hazırlanan suyla iyice temizlenmekte bu temizlik işlemleri halı yıkama makinesiyle yapıldıktan sonra elle daha detaylı temizlik yapılmakta tüm alanlarımız kontrol edilip göz yordamıyla temiz olup olmadığına bakılır bu bakımdan çıkmayan lekelerin çıkartılması hususunda en detaylı temizlik hizmetini sunmuş oluyoruz. Evlerimizin her köşesinde yer alan halıların bu şeklide temizlenmesi sizlerde istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeyi unutmayın
temizevim

temizevim temizlik şirketi

Kurumsal Gücünü Hissedin!
Kalıcı temizlik sağlayın!
Tek seferlik değiş Uzun Soluklu Temizlik Hizmeti Kalitesinden Yararlanın...
Sağlıklı ve Temiz Günler Yaşayın!